Дружина голови Івано-Франківської обласної ради тимчасово керує дитячим садком

Сьогодні, 21 вересня, виконавчий комітет вніс на розгляд сесії міської ради проект рішення про створення комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №25 «Янголятко».

Садок на 95 місць відкриють наприкінці року у приміському селі Микитинці. Міська рада планує затвердити мережу п’яти груп: 1 ясельна та 4 дошкільні.

Виконком доручив департаменту освіти та науки розробити програму заходів щодо матеріально-технічного забезпечення комунального дошкільного навчального закладу № 25 «Янголятко» до початку його функціонування.

Тимчасово виконує обов’язки директора садка дружина голови обласної ради Галина Сич, яка працює головним спеціалістом з питань дошкільної освіти в департаменті освіти та науки. Їй виконавчий комітет доручив забезпечити державну реєстрацію статуту дошкільного закладу згідно з вимогами чинного законодавства України.

Директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль повідомив, що Галина Сич стежить за процесом виконання робіт та готує садок до відкриття. Після цього департамент оголосить конкурс на посаду директора.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!