Два мандати: У Тисменицькій районній раді продовжують працювати чотири депутати-сумісники

Наприкінці жовтня в Ямницькій ОТГ відбулися перші вибори. Вона стала найбагатшою в області, адже її бюджет у 2018 році становитиме 81 млн. 267 тис. 800 грн.

Головою ОТГ став Роман Крутий, який до того часу займав посаду голови Тисменицької районної ради. Тож райраду очолила Тетяна Градюк – директорка Тисменицького телебачення. До цього вона була також головою бюджетної комісії. Тому депутати вивели її зі складу комісії і проголосували за те, щоб її очолив Роман Крутий. Вже тоді стало зрозуміло, що він планує мати два мандати.

Також депутатами Ямницької ОТГ стали ще три депутати райради – Юрій Проценко, Ігор Литвинець та Михайло Юркевич. Більше про це читайте у статті “Ямниця: війна за мандати”.  До слова, Юрій Проценко став ще й секретарем Ямницької ОТГ.

Однак усі четверо депутатів районної ради так і не склали повноважень. Директор Офісу реформ Івано-Франківської ОДА Руслан Панасюк зазначив, що депутати мають визначитися, в якій раді їм надалі працювати, – в обох залишатися вони не зможуть. «Я думаю, що люди йшли в депутати ОТГ, щоб працювати у нових умовах, тому вони зроблять вибір на користь ОТГ, але побачимо», – сказав він.

«Галицький кореспондент» поцікавився у новообраного голови Ямницької ОТГ, чому він не складає повноваження. Втім Роман Крутий виявися небагатослівним: «Я зробив все, що від мене вимагає чинне законодавство». Однак, що саме зробив і що вимагає законодавство він пояснити не захотів.

Натомість у Косівській районній раді шість депутатів склали повноваження, оскільки стали депутатами Рожнівської та Яблунівської ОТГ. Таке рішенням обґрунтували тим, що згідно з законом, не можна бути депутатами одночасно двох рад.

В той же час в обласній раді також продовжуть працювати три депутати з двома мандатами. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!