Дві калуські гімназистки поїдуть навчатися до США

Калуські гімназистки, учениці 6 (10)-Б класу Юлія Кравчук та Вікторія Дануца стали фіналістками програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) і наступний навчальний рік проведуть у США.

«Участь у FLEX – це не тільки унікальна можливість поїхати до Америки, а й море нових знайомств і незабутніх вражень. Програма об’єднує молодих людей з усіх куточків України, розвиває лідерські якості, додає впевненості. За відповідний рівень компетентностей з англійської мови сьогодні завдячуємо вчителеві гімназії Богдані Вікторівні Федун», – кажуть дівчата.

Програма майбутніх лідерів (FLEX) — це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Програма надає можливість українським студентам навчатися в американській школі і жити в американській сім’ї впродовж одного навчального року безкоштовно, інформують “Вікна”.

Програма FLEX є безкоштовною для всіх, і покриває наступне:

— Подорож з рідного міста в Україні до міста проживання в США і назад;

— Участь в передвиїзній орієнтації, яка включає в себе підготовку до програми;

— Проживання учасника в американській сім’ї протягом одного академічного року;

— Зарахування до американської середньої школи;

— Медичну страховку, яка покриває лікування хвороб, які з’явилися під час перебування по програмі, за винятком вже існуючих хвороб і стоматологічної допомоги;

— Щомісячну стипендію у розмірі $ 125, яка дозволяє студенту брати участь у суспільному житті;

— Одноразову фінансову допомогу у розмірі $ 300, яка потрібна для придбання речей першої необхідності, наприклад, шкільних підручників.

До теми: На Великдень до Франківська приїхали діти з Волновахи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!