Двокілометровий затор: На Косівщині через непосипану дорогу на декілька годин зупинився рух транспорту (ФОТО)

Сьогодні, 31 січня, зранку було заблоковано рух транспорту на автошляху Косів-Пістинь. Така ситуація виникла через туман і мороз.

Жителі Пістиня помітили, що ковзанка на дорозі почала утворюватися вже о шостій ранку. За кілька годин проїжджа частина дороги державного значення Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський перетворилася на скло. Про це у соціальній мережі повідомила місцева журналістка Аліса Мудрицька.

Відповідальна за цю ділянку «Коломийська ДЕД» не встигла оперативно зреагувати і посипати ковзанку піском до початку інтенсивного руху. Дорожники класифікують цю подію як стихійне лихо, а не як примху погоди.

Вже о 7 годині ранку біля Маєтку святого Миколая почали зупинятися транспортні засоби. Автомобілі не могли подолати ковзкий підйом угору. А з протилежного боку не могли рушити вниз – крижаний спуск для водіїв дуже небезпечний.

Очевидці стверджують, що ящиків чи куп з піском на узбіччях не було. Дорожники кажуть, що це неправда і пісок був. Якщо він був, то очевидно, що його вистачило лише на кілька кидків лопатою. Дорожній рух завмер“, – пише жінка.

Також вона додає, що за словами очевидців довжина заторів з боку Пістиня сягнула майже двох кілометрів. Там застрягли рейсові автобуси «Березів-Косів», «Микитинці-Косів», «Рогатин-Кути». Водії автобусів «Коломия-Косів» та «Івано-Франківськ-Косів», простоявши тривалий час у заторі, висаджували пасажирів і поверталися назад. Деякі водії проявляли ініціативу – брали звичайний грунт з узбіччя і поблизу. Цією «сумішшю» посипали автошлях.

У Косові, на роздоріжжі «Біля Люльчука», розмістився поліцейський пост, який перекрив рух на Пістинь і скеровував водіїв в об’їзд небезпечної ділянки дороги.

Люди, котрі «зависли» між Пістинем і Косовом, на холоді і вітрогоні, мали невеликий вибір – або чекати, коли дорожники посиплють дорогу піском, і рухатися далі, або повертатися додому, або йти у Косів пішки. Цього дня сотні людей не могли потрапити на роботу, в лікарню чи державні установи.

Дорожній рух вдалося відновити лише після 11 години ранку“, – закінчує жінка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!