“Чорні вівці” зустрілися із наймолодшими франківцями

12 березня дитяче арт-видавництво “Чорні Вівці” відвідало із презентацією своїх книг Івано-Франківськ. Суботній захід провела письменниця, художниця, головний редактор дитячого арт-видавництва Христя Венгринюк. В інтерактивній формі вона познайомила юних читачів із першими книгами видавництва та їхніми ілюстраціями, які роблять дитячий світ неповторним. Також письменниця порадувала дорослих, відкривши секрети – розповіла на тексти яких зіркових авторів готуються наступні арт-буки.

«Чорні вівці» – це арт-видавництво, яке дбає не тільки про діток, але й їхніх батьків», – наголосила Христя Венгринюк. Вона розповіла, що видавництво було засноване у місті Чернівці наприкінці 2015 року. За три місяці свого існування воно встигло реалізувати два проекти – двомовний арт-бук Любові Відути «У царстві Лева / In the Lion’s Kingdom» і «Зайчикове щастя» Лариси Ніцой.

У найближчих планах – видання книг таких авторів, як Сергій Жадан, Ірена Карпа, Юрій Андрухович, Ервін Мозер, Анатолій Дністровий, Ірина Цілик, Андрій Тужиков, Юлія Косівчук та інших.

Нагадаємо, Івано-Франківською бібліотекою для юнацтва проведено моніторинг вподобань читачів. За отриманими даними серед місцевих письменників лідирує Ольга Деркачова.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!