Дитині-сироті з Прикарпаття подарували трикімнатну квартиру

3 квітня, юна мешканка села Брошнів Рожнятівського району отримала омріяний подарунок до дня народження.

Дівчину звати Софія, вона сирота, тому в рамках програми соціального захисту окремих категорій населення Брошнів-Осадської селищної ради на 2018-2019 роки, їй придбали трикімнатну квартиру у Івано-Франківську площею 140 кв. м.

Про це повідомяє прес-служба Рожнятівської РДА:

“Вартість квартири 775 тис. грн., з яких 350 тис. гривень виділили з обласного бюджету,100 тис. гривень – Івано-Франківська міська рада, 100 тис. гривень – з бюджету Брошнів-Осадської ОТГ та третя частина коштів – власні заощадження опікунів дівчинки. Софійка виховується у дуже хорошій християнській родині, де панує злагода, порозуміння і доброта. Рада, що доля посилає цій дитині хороших людей. Дякую вам за виховання!”, – зазначила начальник служби у справах дітей Рожнятівської РДА Віталія Попович

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів вручив Софії Бегларашвілі ключі від квартири, побажавши їй Божої опіки, добра та удачі.

“Спільними зусиллями нам вдалося реалізувати дуже важливе завдання. Я дякую усім, хто допоміг втілити у реальність мрію дитини-сироти та її опікунів. Адже набагато простіше будувати своє майбутнє юній дівчині, яка тільки входить у доросле життя, якщо вона вже має свою територію, власне житло”, – підкреслив Назарій Іванів.

Дівчинка уже випускниця, зараз інтенсивно готується до вступу, до здачі ЗНО. Вона мріє стати поліцейською і дуже щаслива, що поруч є такі хороші і добрі люди, які створили для неї позитивні і сприятливі умови, щоб вона розвивалася як особистість.

До теми: На Прикарпатті дітям-сиротам передали подарунки з Філадельфії

Фото – зі сторінки Рожнятівської РДА.

Фото ключів – ілюстративне. Джерело.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!