Дзвиняцька громада запроваджує роздільне сортування відходів

27 травня у Дзвиняцькому ліцеї для учнів шкіл громади та молоді презентували проект «Zero Waste School. Дзвиняч», який реалізовується спільно з Молодіжною радою Дзвиняцької ОТГ.

Завдяки цій ініціативі громада запроваджує роздільний збір сміття.

Команда активістів поділилася досвідом запровадження сортування відходів з учнями закладів освіти ОТГ під час презентації. Учнів навчали як правильно сортувати пластик, папір, скло, метал та небезпечні відходи, залучили до вправ «Активні громадяни».

А Молодіжна рада подарувала  закладам освіти сортувальні баки для роздільного збирання відходів.

Варто зазначити, що  поштовхом до дій став всесвітній челендж #trashtag, до якого Дзвиняцька молодіжна рада і активісти приєднались у День довкілля 21 квітня цього року. Зокрема, на території громади було ліквідовано кілька стихійних сміттєзвалищ на околиці сіл ОТГ, прибрано придорожні канави, пам’ятні місця та території закладів освіти.

«Приємно, що мешканці громади проявили згуртованість та екологічну свідомість, – розповідає одна з ініціаторок проекту голова молодіжної ради Дзвиняцької ОТГ Богдана Беспалько, – Хотілось подякувати найактивнішим учасникам, їм подарували торт від Молодіжної ради. Нехай маленька, але подяка і мотивація для подальших дій».

Надалі у громаді планують  створювати більше спеціальних майданчиків з контейнерами для різних типів відходів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!