Електронний квиток здешевить проїзд у транспорті Івано-Франківська

Івано-Франківськ із 2 березня планує поступовий перехід на електронний проїзний у комунальному транспорті.

Поступовий процес триватиме до червня. Місто очікує, що вкладеться в цей проєкт впровадження електронного квитка у приблизно 12 млн грн. І для користувачів транспортних послуг це буде удвічі дешевше, ніж оплата готівкою.

«Ми передбачаємо різноставковий тариф: для тих людей, хто користується карткою, тариф має бути нижчим, ніж для тих людей, хто користується готівкою. Це не тільки для того, щоб перевести користувачів транспортом на картку, а й тому, що обслуговування готівки завжди дорожче. Тарифи буде затверджувати виконавчий комітет. Ми пропонували на 50 відсотків дешевшу оплату», – сказав директор КП « Електроавтотранс» Віталій Голутяк в ефірі Суспільного .

Придбати квиток зможе будь-хто. Крім того, у Франківську 27 тисяч пільговиків і 25 тисяч учнів, які користуються транспортними послугами безкоштовно.

Із першого червня всі пільговики повинні будуть мати електронний проїзний. Щоб оформити картку, у відповідних пунктах, треба буде мати при собі пільгове посвідчення, паспорт та ідентифікаційний код.

«Електронний проїзний буде впроваджуватися кілька місяців з березня. Протягом кількох місяців буде діяти дві системи, і поступово одна буде замінювати іншу. Ми очікуємо, що з березня місяця у нас усі транспортні засоби будуть обладнані електровалідаторами і ми почнемо продаж транспортних карток», – розповів Віталій Голутяк.

До теми: міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків не виконав обіцянку запровадити електронний квиток у всьому транспорті міста до кінця 2019 року.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!