Фільм “Тепер я буду любити тебе” за неповний тиждень зібрав понад півмільйона гривень

Завершується кінопрокат стрічки Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе».  Він триватиме ще до 27 січня 2016 року. Разом із тим, кількість кінотеатрів, що демонструють фільм, істотно скоротилася.

Фільм Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» вийшов у національний прокат напередодні Нового року 31 грудня 2015 року на 56 екранах, повідомляє Національна спілка кінематографістів України.

За оптимістичними очікуваннями дистриб’ютора стрічки, однієї з найвпливовіших компаній «B&H», романтична комедія українського виробництва очікувала зібрати у прокаті орієнтовно 200 тисяч гривень.

За перші чотири дні прокату фільм у два з половиною рази перевищив очікування дистриб’ютора та зібрав 542 289 гривень, сенсаційно посівши почесне дев’яте місце у першій десятці фільмів за результатами вікенду. Компанію фільму «Тепер я буду любити тебе» склали голлівудські блокбастери «Зоряні війни: Пробудження сили», «Добрий динозавр» та «На гребені хвилі».

Українську романтичну комедію в перші чотири дні прокату подивилися 9,5 тисяч глядачів.

За другий та третій вікенди збори від прокату закономірно знизилися, в першу чергу за рахунок виходу на екрани кінотеатрів номінанта на премію «Оскар» фільму «Легенда Г’ю Гласса» із Леонардо Ді Капріо у головній ролі, американської комедії «Хто в домі тато», у купі із продовженням прокату надприбуткового фільму «Зоряні війни…» і виходом фільму культового режисера Квентіна Тарантіно «Мерзенна вісімка».

Але навіть у цій конкуренції фільм «Тепер я буду любити тебе» залишився у 20-ці найкасовіших фільмів України, досягши суми зборів 782 184 гривень.

Кількість глядачів, які подивилися фільм, досягла 13 700.

Якщо проаналізувати трирічну прокатну історію ігрових фільмів, створених за підтримки Державного агентства України з питань кіно, і взяти за основу порівняння кількість глядачів, що переглянули фільм у кінотеатрах, можна стверджувати, що за результатами прокату фільм «Тепер я буду любити тебе» посів третє місце:

«Поводир» – 358 654 глядачів,
«Незламна» – 276 749 глядачів,
«Тепер я буду любити тебе» – 13 700 глядачів.

1453293908

Нагадаємо, що у стрічці “Тепер я буду любити тебе знявся франківець Роман Луцький.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!