Фільми цьогорічного кінофестивалю Docudays UA можна буде дивитися онлайн

Цього року через карантин Docudays UA не може зібрати повні зали глядачів у кінотеатрах та познайомити їх особисто з українськими та іноземними документальними стрічками. Але це не означає, що фестиваль не відбудеться, він просто переміщається в онлайн.

З 24 квітня до 3 травня в програмі Docudays UA – 45 онлайн-стрімів, дискусій і лекцій, понад 50 стрічок із конкурсних і позаконкурсних програм у безкоштовному доступі на платформі DOCU/SPACE. Аби їх подивитися, достатньо просто зареєструватися, пише hromadske.

Усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. За можливості, глядачі можуть сплатити за перегляд довільну суму або зробити благодійний внесок. Описи до всіх фільмів можна прочитати на платформі DOCU/SPACE.

Цьогоріч Docudays UA присвячений темі дорослішання – «Teen Spirit». Організатори пропонують розібратись у правах дітей i як може звучати голос молодi в обговоренні суспільних питань.

Образом кінофестивалю обрали жувальну гумку, яка символізує задоволення, впевненість у собі та навіть інструмент протесту для покоління «Z».

Нагадаємо, у мережі презентували віртуальну виставку, де представлені роботи, що отримали другі місця 6-го Міжнародного конкурсу «Для Бога я створю найкраще». Цю виставку можна переглянути на сторінці Палацу Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!