ФК “Динамо” здобув впевнену перемогу в матчі Ліги Європи

• Український ФК Динамо обіграв французький Ренн у матчі Ліги Європи Матч з рахунком 3:1, інформує УНІАН.

Матч 4-го туру групового етапу проходив у Києві на НСК Олімпійський.

Господарі з самого початку гри заволоділи перевагою і досить рано відкрили рахунок у грі. Вже на 13-й хвилині Віктор Циганков з кутового з лівого флангу навісив на ближню штангу, і Беньямін Вербич головою підрізав м’яч у протихід голкіперу – 1:0.

Надалі гравці столичного клубу досить впевнено утримували перевагу, а в середині другого тайму, протягом 4 хвилин, довели свою перевагу до великого. На 68-й хвилині Циганков зі штрафного з правого флангу навісив на лінію штрафної і зіграв на випередження Миколенко головою відправив м’яч у ворота. А на 72-й хвилині Шапаренко на лівому фланзі втік від Ньямси, увірвався в штрафну і обвідним ударом відправив м’яч у дальній кут – 3:0.

І лише в кінцівці гри після передачі з лівого флангу Ньянг вийшов один на один з Бойком, обіграв голкіпера і прострілив на Сьєбатше, якому залишалося пробити у порожні ворота – 3:1. Таким чином, Динамо набрав 8 очок і лідирує в Групі К в дуеті з казахстанською Астаною. У Ренна – 3 очки, чеського Яблонеця – 2. Кияни та астанінці майже забезпечили собі 1-2 місця і вихід в плей-офф – 1/16 фіналу Ліги Європи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!