Франківчани обурились через зрізані ялинки

Користувач соціальної мережі Facebook Володимир Шпег написав гнівний допис у групі “Комуналка ІФ” через зрубані ялинки, адресувавши його міському голові Івано-Франківська.

Чоловік розповідає, що йому інформацію та фото надали друзі. Крім того, він запевняє, що зрізані на фото ялинки були ще живими, які належать до породи голубої ялиці.

Його дуже обурила ця ситуація, тому він вирішив звернутись до Руслана Марцінків, позначивши його аккаунт в своєму дописі, та зажадавши пояснень стосовно цього.

“Це просто п…..ец. шановний пане міський голова Руслан Марцінків тільки що мені знайомі переслали фото просто шокуючої картини! Це все уже відбувається за правління Вашої каденції вас і вашої команди, за що повинні нести відповідальність, навіть кримінальну!!! хто дав право зрізувати ялинки, та ще й, причому, живі ялинки, навіть не те, що просту ялинку, а це варварськи зрізані голубі ялинки! ще тиждень тому вони були!!!! а сьогодні я поглянув на фото і просто немає слів!!!! Скільки ще дерев буде знищено за вашого і вашої команди, правління? чи знову там виросте будова??? Шановні журналісти, колеги, та мешканці міста, не будьте байдужими до таких екологічних проблем!!!
Дана картина спостерігається на вулиці Коновальця арматурний завод. Там залишилась ще одна ялиночка….. варвари кляті…
ЦІ ЯЛИНКИ РОСЛИ ПОНАД 30 РОКІВ!!!!!! Я ЩЕ З МАЛКУ ЇХ ПАМЯТАЮ!!!”, – написав Володимир Шпег

Нагадаємо, що журналісти отримали кошторис на встановлення новорічної ялинки в центрі Івано-Франківська (ДОКУМЕНТ).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!