Франківчани просять міську владу припинити захоронення в меморіальному сквері

За вихідні мешканці міста написали петицію до влади, яка з’явилися на сайті “Електронні петиції до влади Івано-Франківська”, стосовно припинення захоронення в меморіальному сквері.

«Вимагаю припинити захоронення в центрі міста в меморіальному сквері. Якщо там хочете кладовище – то нащо було старі кістки австрійських-німецьких-польських-єврейських людей звідти виривати? Вважаю неприпустимим створення нових захоронень на місці старих. Або перетворити цю зону повністю на кладовище, або перенести (або хоча б не продовжувати поховання учасників АТО). На їх місці можна було створити великий меморіал, а тіла захоронити на нормальному кладовищі. Не бачу ніякої необхідності в тому, щоб посеред міста в сквері, де відпочивають і гуляють люди, лежали трупи. Повторюсь, потрібно зробити гарний і великий меморіал, а тіла померлих хоронити тільки у відведених для цього місцях на кладовищах міста. Не потрібно піаритися на мертвих», – йдеться у петиції.

DSCN2171 (2)

Нагадаємо, на сайті електронних петицій до влади м. Івано-Франківська з’явилося декілька петицій емоційного характеру. Так, мешканці Івано-Франківська просять усунути рід роботи Олександра Сича, скасувати надбавки, премії до зарплат меру міста, голові обласної ради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!