Франківець Ростислав Шпук дебютував із романом “Модельний ряд. Хроніки”

Видавництво «П’яний корабель» видало дебютний роман-хроніку іванофранківця Ростислава Шпука «Модельний ряд. Хроніки».

Ростислав Шпук – широко знаний як підприємець, фотохудожник, громадський активіст, меценат, співзасновник Підземного переходу «Ваґабундо». Його «Модельний ряд. Хроніки» відкриває читачам унікальний літературний талант автора.

Це застільна книга виплесканих історій. Пряма мова її героїв схожа на самовільні потоки свідомості зі змінними руслами. Випадковий зміст слів тут відкинуто, кожне з них має полярність, точне місце щодо іншого.

Герої книги — люди з непересічним розумінням. Але чи знайдеться можливість скористатися ним на практиці? Особливо коли практикою виявиться саме життя, причому таке, яке перебуває в постійному протистоянні до звичного перебігу подій. Занурення у трип цього читання дає можливість заповзятись пошуком відповіді, виносячи на такі точки бачення різних ступенів виразності, з яких спостерігати за всім стає смішно і хвилююче. Опинятися в цих точках можна лише наодинці. Бо книжка — як і людина — все-таки засіб немасової інформації, навіть якщо й масовий», – розповідають у видавництві.

Наразі книжку «Модельний ряд. Хроніки» можна придбати безпосередньо у видавництві, перейшовши за посиланням bit.ly/2LvFrbf, або в онлайн-крамницях книгарні «Є» та «Yakaboo». По закінченні карантину вона також стане доступна в офлайн-книгарнях України.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!