Франківськ увійшов у п’ятірку міст за проникненням Instagram

Instagram динамічно зростає в Україні. Станом на початок березня 2019 року, соцмережею користується близько 11 млн українців.

У 2018 році кількість користувачів зросла на 50,7%, тобто з 7,3 млн до 11 млн. Найшвидше аудиторія зростала протягом другої половини 2017 року – у травні Instagram користувались 3,8 млн українців, а вже на початку 2018 року кількість зросла на 92,1% – до 7,3 млн.

У 2018 році мобільний додаток Instagram був №1 в Україні за кількістю завантажень серед додатків соцмереж.
Instagram росте значно швидше, ніж Facebook. Якщо темпи росту української аудиторії Instagram збережуться, вже до кінця 2019 року ця соцмережа в Україні впритул наблизиться за обсягами аудиторії до Facebook.

Компанія «PlusOne» опублікувала дослідження «Instagram в Україні». В якому заявлено, що Івано-Франківськ посів четверте місце серед обласних центрів за темпами росту користування цією соцмережею в Україні.

Найбільше людей користуються Instagram у Чернівцях (71,51%). На другому місці – Київ (68,15%),  на третьому – Тернопіль (64,02%), а на четвертому – Івано-Франківськ.

Водночас Івано-Франківська область за показником проникнення Instagram посіла 8 місце із показником близько 25%.

Цікаво також, що Франківськ посів дев’яте місце  за часткою Instagram-користувачів з дорогими смартфонами. У додаток, завантажений на iphone X, iphone XR, iphone XS, iphone XS Max, Samsung Galaxy S9 чи Samsung Galaxy S9+, заходять близько 1,40% від усього населення міста.

У дослідження не включено дані по окупованих територіях. На графіках, де є розбивка по областях, не демонструються окремо дані по підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей через фрагментарність даних по цих територіях як у рекламному кабінеті, так і Держстату.

Аналіз підготовлений на основі даних з рекламного кабінету Facebook, Google, Держстату, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social та Appannie.

Facebook у своїй статистиці опубліковує користувача Instagram за умови, що протягом останніх 30 днів він хоча б один раз користувався соціальною мережею, будучи при цьому залогіненим.

Довідка. «PlusOne» – комунікаційне агентство з 8-річним досвідом роботи на ринку диджитал маркетингу. Завдяки технологічній та креативній експертизі підходимо до проектів комплексно: від розробки стратегії до реалізації.

Нагадаємо: Підготовка до Півмарафону: у Франківську провели бігове тренування

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!