Франківська асоціація учасників АТО відмовилась від чотирьох земельних ділянок

 Сьогодні, 14 грудня, в Івано-Франківську розпочалось чергове засідання сесії міської ради.

Голова міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв зазначив, що атовці прийшли, щоб ставити запитання. Каже, в місті протягом років створювались псевдоорганізації ветеранів, які хочуть отримати землю на будівництво.

«Нас тривожить факт, що питання щодо Хоткевича ставили на сесію і знімали. На сесії провели понад 136 питань щодо земельних ділянок. А нам, учасникам АТО, хотіли приклеїти клеймо, що ми забудовуємо місто. Та це не так. І на нас тепер тиснуть», – зазначив Андріїв.

Також він додав, що асоціація пішла на поступки у цьому питанні громаді щодо зменшення поверховості і навіть виграла суд. «Ми не будемо просити голосувати за наші питання. І навіть не знаємо, чи йдуть вони на сесію. Але нас хвилює питання, які землі виділяють атовцям», – сказав Андріїв. Він пояснив, що асоціація не буде закривати очі на все, що діється.

«Ви, депутати, не маєте права надавати земельну ділянку будь-кому і будь-де. Так не правильно. Тому ми хочемо, щоб всі питання обговорювались», – наголосив Василь Андріїв.

Андріїв закликав депутатів розглянути всі питання уважно, бо деякі навіть не мають проектів.

«Ми не будемо ставити ультиматуми, не будемо зривати сесію, але все має бути відкрито», – зазначив чоловік.

Також він додав, що в Меморіальному сквері варто встановити пам’ятник загиблим учасникам АТО. Окрім того Андріїв наголосив, що вони відмовляються від своїх чотирьох земельних ділянок на користь громади площею 2,6 га.

Нагадаємо, Потрібно шукати компроміс: Марцінків зустрівся із франківцями, які проти будівництва на Хоткевича 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!