Франківська студентка перемогла на всеукраїнській олімпіаді з гігієни

Днями, четвертий рік поспіль, на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна».

В олімпіаді взяв участь 31 студент із вищих медичних навчальних закладів Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя. Івано-Франківський національний медичний університет представляла студентка Неля Гулей, яку супроводжував доцент кафедри гігієни та екології Володимир Дерпак, повідомляють у пресслужбі ІФНМУ.

Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами:

“Олімпіада є знаковою для профілактичного напрямку підготовки медичних фахівців нашої держави. Санітарно-гігієнічні факультети було реформовано, і завдання профілактики лягли на лікарів інших ланок. Проте нині відновлюють державну санітарно-епідеміологічну службу в Україні. Без суворого дотримання санітарного законодавства не буде існувати країна, нація загалом”, – зауважив доцент Володимир Дерпак. 

У підсумку, студентка ІФНМУ Неля Гулей здобула в олімпіаді перемогу. За її словами, вона хвилювалась, адже мала честь представляти свій університет на всеукраїнському рівні. 

Друге місце на олімпіаді посіла Іванна Думицька, студентка господаря олімпіади, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Третє місце дісталось студентові Буковинського державного медичного університету Євгенію Узинському.

Нагадаємо, минулоріч науковці ІФНМУ отримали відзнаки Медичного Оскара-2019.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!