Франківське “Прикарпаття” програло тернопільській “Ниві” з рахунком 0-3

• На свій п’ятий контрольний матч літнього міжсезоння “Прикарпаття” прибуло з курортного Яремче, де івано-франківська команда з понеділка проводить другий тренувальний збір. Суперником підопічних Володимира Ковалюка була тернопільська “Нива”, яка виступає у Другій лізі.

У сезоні 2017/18 тернополяни тричі програли прикарпатцям (0:2, 0:1, 2:0), а ще одна гра завершилась внічию (3:3). Чергове побачення у товариському поєдинку нарешті принесло перемогу гостям.

Футболісти “Ниви” виглядали свіжішими і вже в дебюті матчу їхня активність втілилась у два швидкі голи. На 13-й хвилині після навісу з кутового Герт вдало зіграв на дальній стійці і ударом з кількох метрів відкрив рахунок. Не встигли івано-франківці відійти від пропущеного м’яча, як знову програли верхову боротьбу після подачі з лівого флангу, і вже Волохатий з лінії штрафного майданчика поцілив у самісінький кут воріт – 0:2.

Спіймавши кураж, тернополяни мали ще кілька забійних моментів і цілком могли збільшити свою перевагу. Двічі близьким до успіху був Різник, а в одному з епізодів господарів виручив Піцан. До перерви в івано-франківців найнебезпечніший момент створив Цюцюра, але м’яч після його удару “просвистів” поблизу стійки.

Після замін другий тайм активніше розпочало “Прикарпаття”. Дитко двічі пристрілювався з хороших позицій, мав нагоду і Худобяк – десь не пощастило, десь вдало діяли голкіпери “Ниви”. Тернополяни відповідали різкими контратаками, використовуючи огріхи суперника в обороні.

Знову Піцан продемонстрував свою майстерність. Однак і він був безсилий наприкінці поєдинку, коли гості відібрали м’яч на фланзі і після кількох коротких пасів Малащук дальнім ударом влучив у “дев’ятку” – 0:3.

На останніх хвилинах господарі намагалися забити бодай гол престижу, але на заваді став голкіпер “Ниви”. В рамках другого збору цього вікенду “Прикарпаття” зіграє ще два спаринги: у суботу в Ямниці – з дублерами луцької “Волині U-19” (поч. 16:30), а у неділю у місті Лева – зі “Львовом” (стадіон “Сокіл”, 17:00).

Товариський матч
    “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Нива” (Тернопіль) – 0:3 (0:2)
    Голи: Герт (13), Волохатий (15), Малащук (86).

Прикарпаття (1-й тайм): Піцан, Данищук, Бочкур, Ковальчук (Француз, 41), Яневич, Оринчак, Кузьмин, Боришкевич, Конкольняк, Цюцюра, Барчук. У 2-му таймі на заміни вийшли: Бойко, Пастух, Феліпович, Дитко, Борисевич, Дербах, Солдатенко, Хома, Худобяк.

Нива (1-й тайм): Механів, Герт, Хохлов, Демчук, Волохатий, Ілюк, Гатала, Проців, Залізняк, Різник, Кохман. У 2-му таймі на заміни вийшли: Мороз, Хруставка, Тригуба, Малащук і три потенційні новачки.