Франківські “муніципали” розповіли про місцевих вандалів та хуліганів

Сьогодні, 26 лютого, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Начальник управління комунальної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Федорків розповів, що минулого тижня інспектори склали 15 протоколів, 142 приписи та 96 випадків усного вирішення проблеми.

«Позаду Епіцентру були великі гори сміття. Там за територію ніхто не відповідав, але наші інспектори розцінили цю територію, як прилеглу і переговорили із людьми. Потім там прибрали. Ця практика працює», – сказав Федорків.

Окрім того, чиновник пояснив, що протоколи муніципальні інспектори складали здебільшого через розклеювання оголошень. Окрім того, муніципали складали протоколи через перевезення бруду колесами із будівельних майданчиків. Також Федорків нагадав, що у місті були акти вандалізму – хлопці обмалювали куби на вулиці Лесі Українки свастикою.

На місце події вони викликали поліцію також є відео із камер спостереження. А ще на одній із зупинок міста невідома особа розбила скло. Начальник управління транспорту та зв’язку зазначив, що вони будуть ставити якесь міцніше скло, щоб важко було бити.

Нагадаємо, У Франківську вандали розмалювали свастиками куби у центрі (ВІДЕО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!