Франківські підприємці хочуть облаштувати сад-кав’ярню на міській ратуші

Сьогодні, 24 травня, в Івано-Франківську відбувся прийом юридичних осіб у міського голови Руслана Марцінківа.

До мера прийшли двоє франківців Олег Ушенко і Іван Куриляк із питанням про розвиток у місті туризму та економіки. Чоловіки розповіли, що хочуть створити на міській ратуші – сад. Але не простий, а кафе-сад.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак відповів, що це погана ідея. Мовляв, зараз кожен таке буде просити ще якесь приміщення у ратуші, та й взагалі у таких місцях ніхто не створює кафе.

«А я думаю, що це цікава ідея. Давайте ми подивимось, як це буде. Це ж буде сад-кав’ярня. І більшу увагу ми будемо акцентувати на саду, а не кафе», – сказав один із підприємців.

За його словами, місто отримає вигоду від цього, адже люди захочуть піти до них посидіти або просто подивитись, що то таке і за це їм треба буде заплатити. Також чоловік додав, що в Івано-Франківському краєзнавчому музеї, який розташований у ратуші, не проти такої ідеї.

Начальниця патронатної служби та член виконкому Вікторія Дротянко наголосила, що таке рішення все-одно має розглядати виконавчий комітет і не факт, що він його прийме.

Крім того, міський голова Руслан Марцінків додав, що перше підприємці мають взяти офіційний лист від директора музею, а вже потім питання будуть детальніше розглядати.

Читайте також: Мер Франківська зустрівся з представниками меблевого бізнесу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!