Франківські таеквондисти тріумфально виступили на Чемпіонаті світу в Німеччині

• Нещодавно в німецькому місті Інзель відбувся Чемпіонат світу з таеквон-до, де Україну представляли 29 спортсменів.

В змаганнях, що проходили в усіх розділах серед дорослих та юніорів, взяли участь 2000 учасників з 64 країн світу. Спортсмени збірної команди України, виборовши перемоги у запеклих боях, завоювали три золоті, одну срібну та три бронзові медалі. Це дозволило Україні посісти 10-те загальнокомандне місце серед 64 країн світу.
    Чемпіонами світу в особистому спарингу серед дорослих стали спортсмени з Івано-Франківська Віталій Соловей у ваговій категорії -57 кг та Данило Демчишин у ваговій категорії -85 кг. Спортсмени з Івано-Франківська провели шість переможних поєдинків.

Срібну медаль серед юніорів в особистому спарингу (вагова категорія +65 кг) посіла Каріна Перхулин з Івано-Франківська, яка провела п’ять переможних поєдинків.

Бронзові медалі в особистому спарингу здобули Діана Шкварок серед дорослих (вагова категорія -50 кг) та Дмитро Тишко серед юніорів (вагова категорія -50 кг). Всі спортсмени представляють франківського СК “Лідер”.

В останній день змагань чоловіки юніори збірної команди України провели переможні поєдинки з командного спарингу і здобули титул чемпіонів світу. Склад команди, що завоювала золоту нагороду: з м. Києва – Євсєєв Єгор та Бабич Олег, з м. Івано-Франківська – Кузьмін Артур та Іванюк Ілля, з м. Харкова – Калашнік Сергій та Редькін Кирило.
    Бронзову медаль у командному спарингу завоювали жінки юніорки: з м. Івано-Франківська – Хімук Софія, Трифонова Ксенія, Перхулін Карина, з м. Києва – Звегенцова Зоя та з м. Харкова – Копернак Єлизавета та Караваєва Ангеліна.

«Перемоги на чемпіонаті світу свідчать про те, що таеквон-до в Україні розвивається на дуже високому рівні. Величезна робота з підготовки спортсменів, інтенсивні навчально-тренувальні збори, командна професійна робота, націлена на перемогу – це все надзвичайна робота тренерського складу, без якої не було б цього успіху», – зазначив головний тренер збірної команди з таеквон-до Олег Соловей.

До теми: Нещодавно у Каліфорнії відбувся відкритий чемпіонат США з пауерліфтингу, в якому друге місце у ваговій категорії до 90 кг виборов прикарпатець  Олексій Мельник. Спортсмен у сумі підняв 880 кг.