Франківських бізнесвумен навчали вести бізнес без перешкод

Сьогодні, 2 квітня, в Івано-Франківську відбувається круглий стіл жінок-підприємців з міста та області, які поспілкуються про експортні можливості та подолання експортних бар’єрів. 

Головною метою зустрічі є популяризація малого та середнього бізнесу серед жінок. Також підприємицям розповіли про можливість співпраці та експорту у Канаду. Організатори зазначають, що основною метою для них є зрозуміти, які ж перешкоди існують для жінок у бізнесі, та допомогти з вирішенням існуючих проблем.

“Ми тут для того, аби поговорити з жінками Франківщини, що їм заважає вийти на міжнародні ринки, допомогти з цим. Однією з найбільших проблем для підприємниць є недостаток якісної інформації, ми хочемо презентувати те, що вже існує, і почути, шо ще можемо зробити, аби жінкам було легше починати свій бізнес”, – розповідає Юлія Тахтарова, проектна менеджерка платформи SheExports.

Наталка Найда, керівниця компанії “Буквиця”, розповідає, що останнім часом для підприємиць відкриваються постійно нові можливості.

“Ще два роки тому не було ніякої інформації про те, як вийти на експорт, тепер нам допомагають зрозуміти, як діяти”, – зазначає одна з них.

Читайте також: В Івано-Франківську творчі жінки презентували поетичні листівки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!