Франківських забудовників просять допомогти геріатричному пансіонату

Забудовників Івано-Франківська просять про допомогу: подарувати до Дня Святого Миколая ремонт кімнатки для підопічних геріатричного пансіонату.

У геріатричному пансіонаті Івано-Франківська (вул. Медична,4) триває ремонт 4-поверху. Це буде особлива територія: на цей поверх переселять тих мешканців, які можуть самостійно справлятися з деякими побутовими обов’язками. Для них оформлять затишний спільний простір, невеличку кухню спільного користування, переоблаштують санвузли, тощо.

«Ремонт ми вирішили провести по європейських стандартах. Але нам катастрофічно не вистачає коштів. Загальні роботи ми зробили, але зараз є велика потреба провести ремонт кімнаток, до яких переселяться наші підопічні.

“Враховуючи те, що Івано-Франківська область – серед лідерів по темпах будівництва і у нас є велика кількість забудівників, хочемо звернутися до них по допомогу. У власників
будівельних компаній є і будівельні матеріали, і майстри, і досвід. Хочемо попросити про таку благодійну місію: до святого Миколая зробити ремонт хоч однієї кімнатки, де проживатимуть двоє людей. А ми встановимо при вході до кімнати
табличку, де буде зазначено, що ремонт тут виконано за кошти такої-то організації”,
– розповів директор геріатричного пансіонату Віталій Яворський.

Це невеличкі кімнати, величиною 16-17 м.кв. Потрібно провести ремонт стін, стелі, підлоги. 

Нагадаємо, Працівники геріатричного пансіонату просять франківців не звозити їм непотріб

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!