Франківський антикорупціонер Іван Куричка спростовує інформацію щодо своїх погроз

Як повідомляв раніше «Галицький кореспондент», франківська адвокатка Зоряна Івасишин звернулася із заявою про злочин до начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Івана Кавінського. У заяві вона просила провадження внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати  підтвердження прийняття заяви про злочин.

Мова йде про те, що у травні вона зустрічалася із «керівником Західного регіону по боротьбі з корупцією» Іваном Міклошовичем Куричкою. І він повідомив, що у нього завдання від Бойка «вирішити питання» з адвокатами потерпілого». Більше про справу читайте у статті “Від любові до афекту“.

За словами адвокатки, чоловік їй погрожував. Відтак, вона попросила правоохоронців внести заяву про злочин в ЄРДР. Більше читайте – “Франківській адвокатці погрожують через справу про вбивство росіянки“.

Днями до редакції «Галицького кореспондента» прийшов лист, у якому він повідомляє, що інформація, яку надала Зоряна Івасишин не відповідає дійсності. Більш детальнішої інформації Куричка не надає.

Відповідь додаємо.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!