Франківський драмтеатр отримав премію за об’єднання з Подніпров’ям

1 лютого Франківський драмтеатр​ отримав премію UA:Суспільне у Кіровоградській області “У Фокусі Добра”, в номінації “Історія об’єднання року” за реалізацію проекту “Галичина і Подніпров’я 1918-2018: Відновлення національних зв’язків”.

Про це колектив повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук:

“Той жовтневий тиждень у Кропивницькому був повен подій, які проймали до мурах, і неймовірно теплих зустрічей із сотнями кропивничан: Під час реконструкції прибуття легіону УСС у 1918 до тодішнього Єлисаветграду, коли разом із нами від вокзалу вулицями міста Ходою Єдності йшли діти, молодь, дорослі та старі, люди просто приєднувалися до ходи, і це була по-справжньому акція єднання”, – розповідають театрали.

Шість днів поспіль франківські актори з переаншлагами  відіграли шість наших вистав, а також разом із глядачами вшанували пам’ять корифея українського театру Івана Тобілевича (Карпена-Карого):

“Особливо у пам’ять врізалося те, як люди, не маючи де сісти (додаткові крісла не рятували ситуацію), відстояли “Солодку Дарусю” на колінах! як службу Божу… це було надзвичайно”, – діляться вони.

Франківський драмтеатр дякує всім, кожному і кожній, хто разом із ними сотворив цю нову історію об’єднання українців.

Нагадаємо вам як це було, Аплодували стоячи: вистава Франківського драмтеатру підкорила Кропивницький (ВІДЕО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!