Франківський Коворкінг змін запрошує свідомих волонтерів до співпраці

23 червня в Івано-Франківську стартував Коворкінг змін – модерний майданчик для волонтерів, молоді та усіх, хто готовий творити зміни вже сьогодні. На подію прийшли біля сотні волонтерів.

Коворкінг змін – простір для активних людей, які хочуть розвиватися і втілювати свої ініціативи, це місце для самоосвіти і об’єднання з однодумцями, також тут відбуватимуться тематичні навчання.

Як зазначив гість заходу координатор волонтерської програми партії «Голос» Микола Виговський, по Україні вже відкрили більше десятка таких коворкінгів, а на сайті «Голосу» зареєструвалося близько 30 тисяч волонтерів.

Волонтери можуть долучитися до роботи коворкінгу в різний спосіб: допомагати роботі регіонального представництва «Голосу», пропонувати власні ідеї у керунку розвитку країни та області зокрема, приєднатися до агітаційної роботи в районах або ж вирушити разом із командою Голосу в агітаційний  всеукраїнський Тур Змін, котрий планує відвідати понад 300 міст країни.

Іванофранківець Борис Кобилянський щойно повернувся із Туру Змін, мав нагоду об’їхати чотири області та поспілкуватися з кількома сотнями людей. Хлопець розповів, що люди, особливо в селах, дуже розчаровані, але команду «Голосу» зустрічали тепло: «Вони довго не могли повірити, що нам, волонтерам, за це ніхто не платить. І ми так чинимо дійсно за покликом серця. Навіщо це особисто мені? Бо це шанс долучитися до творення справжніх змін у державі».

Обласний координатор партії Сергій Адамович зазначив, що команда Голосу – це фахові та порядні люди, які зробили себе самі.

«Якби пів року тому мені сказали, що я піду в політику, то нізащо б не повірила, – сказала кандидатка в народні депутати від Голосу по Франківському округу заслужена артистка України Галина Баранкевич. – Але доля підготувала мені своє завдання. Я втомилася мовчати і хочу робити те, що змінить мою країну і моє місто. Зараз я відчуваю, що можу бути продуктивною в цьому керунку. Завжди мріяла, аби Франківськ став великим європейським центром культури і туризму, і це реально. Я відкрита до спілкування і порад, прошу допомагати мені, бо зараз моє життя перетворилося на етап суцільного навчання».

Волонтерів закликали допомогти у захисті результатів виборів та зареєструватися офіційним спостерігачем під час виборчого процесу. Звісно, на безкоштовній основі – це принципова позиція команди Голосу.

Контактна особа по роботі з волонтерами – Мар’яна Атаманчук, 0501459790

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!