Франківський молокозавод оштрафують на 70 тисяч

В Івано-Франківську оштрафують молокозавод. Про це сьогодні, 14 лютого, повідомили під час звіту Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за 2019 рік.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський розповів, що франківський молокозавод оштрафують на 70 тисяч гривень.

“Ми склали протокол, потім винесуть висновок. Ми виявили, що система ХАССП там не дієва, і це дає їм змогу пакувати не те, що треба”, – додав Гурський.

Також він зазначив, що зараз важливе питання – якість харчування дітей в освітніх закладах.

“Спочатку ми перевіряли якість тих продуктів, які вживають діти, на показники безпечності, цифри були дуже цікаві. 11 виробників масла ми змінили, 7 тисяч кілограмів овочів не допустити до їдалень”,- додає Гурський.

Також почали відбирати воду з приміщень, де готують їсти, для перевірки на санітарний стан. Взяли 746 взірців, з яких 4,6% не відповідали нормам.

Нагадаємо, що раніше в Україні перевіряли вершкове масло – на Прикарпатті знайшли найбільше фальсифікату. Опісля стало відомо, що фальсифіковане масло з Прикарпаття планували постачати в садочки Чернівців. 

Згодом, міський голова Івано-Франківська доручив розпочати перевірку продукції «Івано-Франківського молокозаводу».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!