Франківським АТОвцям пропонують не відмовлятися від землі в сільській місцевості

Сьогодні, 11 травня, відбувається засідання робочої групи з числа міської ради, обласної ради, обласної державної адміністрації, забудівників та представників асоціації АТО.

Під час засідання вони обговорювали надання земельних ділянок учасникам АТО. Олексій Кайда повідомив, що міськрада відвела дві ділянки для будівництва квартир для учасників АТО та ведуть переговори з сільськими радами Березівки, Ямниці, Павлівки, Крихівців і Вовчинців.

«Ми розуміємо, що всім учасникам АТО не вистачить землі в Івано-Франківську. Тому ми пропонуємо й інші варіанти. Але є в нас площі, ми подали ряд проектів про їх резервування. В нас є можливість укласти тристоронню угоду з забудівником, міською радою і учасниками АТО, щоб втілити цей проект ще цього року», – наголосив Василь Андріїв.

Депутат міської ради Петро Гречанюк повідомив, що не треба відмовлятись від земельних ділянок у сільських місцевостях, але й платити за них грошей не треба.

«Ті гроші, які ви хочете заплатити їм, я би використав для виготовлення проектної документації. Тоді можливо всі атовці заспокояться, бо буде документ, який свідчить, що тут можна будувати», – наголосив він.

Учасники АТО поцікавилися що з землею по вул. Макогона. Нагадаємо, що нещодавно міська рада «продавила» ще одне скандальне питання. Вона розглянула питання про надання дозволу на складання проектів землеустрою ТзОВ “Івано-Франківська дорожня служба” на відведення земельної ділянки площею 1.5395 га по вул. Макогона, 23-А.

Проте Марцінків зазначив, що з аукціону куплено 0, 7 га і на цій землі є ще приміщення, тобто це не вільна земельна ділянка. Проте учасники АТО поцікавилися, чи можна було б розділити цю землю і на одній половині побудувати багатоквартирний будинок для учасників АТО.

«Нема питань», – відповів мер. Але зазначив, що треба ще порадитися з юристами.

Також на засіданні створили робочу групу щодо шляхів вирішення земельних питань учасників АТО.

Нагадаємо, що брат «Семена» закликав франківських атовців «попустити пару».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!