Франківці скаржаться на “непрохідний” тротуар під залізничним мостом на Вовчинецькій

Громада Івано-Франківська через соцмережі в черговий раз висловила своє обурення станом пішохідної доріжки під залізничним мостом на вулиці Вовчинецька. Критика в бік комунальників цілком зрозуміла: паркан, що відділяє дорогу від тротуару, перебуває в жалюгідному стані, та й сама доріжка надто вузька.

112345

«Нарід, шось робіть. Бо воно скоро само розвалиться. Ще й краї гострі – запросто можна порвати одяг чи подряпатися. Ну а мені, з моїм мамським щастям, трапилася ще одна мама з візочком назустріч. Мій візок виявився трохи меншим, то ми його на руках через її візок пересадили і так роз’їхалися. Мамська солідарність, блін…

Це було в неділю. А сьогодні прямо там же зустріла однокласника з ровером (приємно, звичайно) то він з тим ровером на оту зелену гірку заліз, щоб мій візок проїхав. Менше з тим – вже стільки про то писано-читано. Зробіть вже щось, врешті решт!», – написала у одній з груп на Facebook користувач Людмила Лінник.

Нагадаємо,  У Франківську парковку перед білим будинком ліквідують за допомогою стовпчиків.

12791081_1250864898276474_2336808603381054403_n

Нагадаємо, на сайті електронних петицій до влади міста, громадськість вирішила згадати про проблему транспортної інфраструктури міста.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!