Франківців запрошують на концерт тибетських чаш і гонгів

У суботу, 24 лютого, в Івано-Франківську відбудеться концерт, який здатен гармонізувати духовне і фізичне здоров’я. Купання в цілющих звуках тибетських чаш і гонгів  налаштовує на хвилю оптимізму і дає потужний заряд енергії.

Ці чарівні звуки відтворюватимуть чудодійні інструменти з усіх куточків світу: тибетські співочі чаші, валдайські дзвіночки, гонги, бубени, шум струмочків, варган та перкусія.

Перші удари в гонг дають можливість глибоко розслабитись, звільнитись від постійного стану контролю і стереотипного мислення, потрапити у світ дитячих мрій, емоційних відчуттів та переживань, безумовної любові власного серця.

Під час сеансу зникають негативні емоції та хаос думок. Усувається неритмічність і відновлюються початкові вібрації усього тіла, ви поринаєте у стан спокою і блаженства.

Містичні звуки тибетських співочих чаш, валдайських дзвіночків, караталів (тінькша) очищають енергетичні канали в тілі людини, стимулюючи імунну систему, запускають відновлювальні процеси та дозволяють енергії вільно пронизувати усе тіло, привносячи силу і легкість у життя.

Вібрації гонга та тибетських співочих чаш допомагають збалансувати нервову та ендокринну системи, синхронізують обидві півкулі мозку, активізують функції щитовидної залози, прискорюють процеси відновлення після перенесеної хвороби чи травми, покращують та відновлюють режим сну, знімають головні болі, втому та емоційний дисбаланс.

Завдяки м’якій вібраційній хвилі знімається напруга з внутрішніх органів, м’язів, суглобів, покращується притік і відтік крові та лімфи в клітинах.

Концерт рекомендовано вагітним, людям похилого віку, а також усім, хто потребує емоційної підтримки.

Концерт-медитацію проводить Володимир Сарахман – звукотерапевт, практикуючий майстер цілющого звуку з досвідом роботи та унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії.

Попередній запис за тел. (097)9336188.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!