Франківця засудили до громадських робіт за несплату аліментів

3 грудня 2018 року Тисменицький районний суд виніс вирок чоловікові, якого звинуватили у злісному ухилянні від сплати аліментів.

Уродженець Івано-Франківщини з середньою спеціальною освітою, який працює електрогазозварювальником, розлучився зі своєю дружиною, залишивши їй малолітнього сина. Суд зобов’язав його щомісяця платити колишній родині по 1000 гривень.

Втім, у період з серпня 2017 року по серпень 2018 року чоловік, не маючи обмежень до фізичної праці та протипоказань по стану здоров’я, займався будівельними роботами на території Івано-Франківської та Київської областей, за що отримував гроші. Перераховувати ж частку своєму сину він “забував”.

Внаслідок злісного ухилення від сплати аліментів на утримання неповнолітньої дитини в нього утворилась заборгованість – 12 100 гривень. Через це жінка подала до суду на колишнього чоловіка. Той зізнався, що навмисно не платив аліменти, та розкаявся у цьому.

Суд, вивчивши всі обставини справи, виніс вирок. Неплатника аліментів визнали винним у цьому злочині та призначили йому покарання у вигляді 120 годин громадських робіт.

Нагадаємо, Чоловіка, який до смерті забив свого підлеглого у Верховині, взяли під варту

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!