Франківцям розповіли, чим цьогоріч дивуватиме “Карпатський простір”

Сьогодні, 21 березня, в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулася прес-конференція з нагоди оголошення програми ІV Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір».

Головний організатор Богдан Струтинський розповів, що, як і у попередні роки, фестиваль багато уваги приділить арт-напрямку: живопис, скульптура, література, кіно, театр, музика, народні мистецтва. Особливим для цьогорічного фестивалю є театральний напрямок. Увагу зосередять на здобутках саме українського мистецтва.

“Під час фестивалю паралельно працюватимуть 14 різних просторів (SPACEs) – для дітей та дорослих. Протягом трьох днів на локаціях під відкритим небом будуть розташовані ярмарки, кухні різних країн та окремі локації з винами. Вперше на цьогорічному фестивалі працюватиме кавова локація – Coffee Space”, – сказав Богдан Струтинський.

В цьому році серед країн-учасниць фестивалю будуть представлені Україна, Грузія, Польща, Азербайджан, Болгарія, Угорщина, Молдова, Австрія, Литва, Латвія, Естонія, Франція, Білорусь, Словаччина, Румунія, Чехія, США та інші.

“Цього року є особливість часу проведення – тиждень після Великодня. Ми очікуємо колосальну кількість гостей з України та світу. В рамках фестивалю буде проведено близько 150 заходів. Тішимось, що цього року кількість локацій не зменшилась. Це все колосальна робота, якої ще непочатий край. Тому дякую всім, хто долучився до цього проекту”, – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Фестиваль “Карпатський простір” прагне створювати мистецьке вогнище. Бути енергією яка об’єднує. Для мене фестиваль – це великий голуб миру”, – розповідає Богдан Струтинський, автор ідеї та співзасновник фестивалю.

Нагадаємо, У Франківську на День міста виступатимуть «Kazka» та «The Hardkiss»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!