Футболісти «Прикарпаття» почнуть тренуватися з 12 травня

Після виходу з карантину всіх футболістів МФК “Прикарпаття” перевірять на коронавірус. Далі буде тренування в групах по кілька гравців та продовження участі в чемпіонаті.

Вийти на стадіон бодай для тренування гравці команди “Прикарпаття” зможуть не раніше 12-го травня.

Про це повідомляють на сайті МФК “Прикарпаття”

“Ще 11 ігор нам залишиться дограти до чемпіонату. Якщо починати у червні, числа шостого, то мали б закінчити шостого серпня. І потім знову починати новий чемпіонат. Це дуже не легко. Перша ліга – це велика географія і будь-який виїзд – це 1000 км”, – каже головний тренер франківської команди Володимир Ковалюк.

Також він повідомив, що 50% заробітної плати за квітень підуть на потреби медичних закладів. В такий спосіб команда допоможе місту в боротьбі з коронавірусом.

Футбольний експерт Олександр Дем’янчук тренує юнацьку команду ФК “Угорники”. У МФК “Прикарпаття” працював у 2016-2018 роках. Каже, в історії світового футболу – це перша ситуація із довгою перервою у чемпіонатах, не враховуючи світові війни.

“Був лише випадок, коли близько десяти років тому, здається, сезон 2008-2009 також навесні. В Ісландії вулкан вибухнув, і в Європі авіасполучення було обмежено. Тоді багато матчів просто переносилися. А ось щоб через епідеміологічну ситуацію скасовували, наскільки мені відомо, в історії світового футболу не було”, – розповідає Олександр Дем’янчук.

За словами головного тренера МФК “Прикарпаття” Володимира Ковалюка, першого травня футболістам надішлють програми з фізичної підготовки.

Нагадаємо, футболісти “Прикарпаття” віддали медзакладам половину місячної зарплати

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!