“Галицький кореспондент” розіграв призи серед своїх передплатників

Редакція газети “Галицький кореспондент” вже четвертий рік поспіль проводить розіграш цінних призів серед своїх передплатників. Цього року 16 переможців отримали побутову техніку від спонсорів та сертифікати на купівлю продуктів у мережі супермаркетів.

Умови конкурсу були дуже прості: читачі, передплативши газету «Галицький кореспондент» на рік та надіславши у редакцію копію квитанції, стають учасниками розіграшу. Серед усіх передплатників обрали 16 щасливих, які гарантовано отримали призи від спонсорів.

Переможців розіграшу визначили у редакції 12 січня. Тоді обрали 16 щасливчиків, які отримали нагоду самостійно обрати свій новорічний приз від «Галицького кореспондента».

17 січня серед учасників розіграли приємні подарунки, які стануть доречними у господарстві: будівельна компанія “Благо” надала мультиварку Moulinex, блендер Braun, електрочайник Philips; мережа супермаркетів “Тростянецький” подарувала десять сертифікатів по 500 грн. на придбання товарів у торговій мережі; “Івано-Франківський хлібокомбінат” надав переможцям електрогриль Gorenje, сушку для овочів і фруктів Gorenje і тостер Ariston.

Всі 16 переможців отримали свої призи й залишилися задоволеними. Учасники розповідають, що деяким щастить крутити барабан і обирати свій подарунок від редакції не вперше, а після такого розіграшу починають вірити у свою удачу.

«Я дуже задоволена призом, справді не очікувала виграти, ніколи не брала участі у розіграшах чи лотереї. Сушка для овочів та фруктів, надана “Івано-Франківським хлібокомбінатом”, є чудовою знахідкою для нашої сім’ї, адже у нас є сад і для господарства вона буде корисною», – розповідає Наталія Чаплинська.

Радіє своєму подарунку і Тетяна Дев’яткова, хоча використати нову техніку ще не встигла: «Ми дуже зраділи перемозі, виграли електрочайник від спонсора –  будівельної компанії «Благо». Раніше участі у розіграшах не брали, але тепер обов’язково спробуємо свої сили ще раз!» – каже Тетяна.

Чудовим подарунком до столу став для Ганни Левицької сертифікат на 500 гривень на покупки у мережі супермаркетів «Тростянецький». Щаслива переможниця розповіла, що вже використала сертифікат і залишилася задоволена. «Подарунок дуже корисний, ми вже придбали на цю суму продукти у супермаркеті, дякуємо за такий конкурс», – висловлює вдячність пані Ганна.

Спонсори, у свою чергу, подякували учасникам за їх запал і бажання перемогти, а «Галицькому кореспонденту» за те, що проводить такі розіграші. Жартують, що, можливо, з часом серед призів у розіграші буде і автомобіль.

Марта Баранецька

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!