Голова комісії Івано-Франківської облради: Чому з 84 депутатів у нашій комісії тільки чотири людини?

Сьогодні, 13 січня, відбулося засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.

У порядку денному заплановано обговорення змін до обласного бюджету, положення про президію облради, постійні комісії, депутатський запит Василя Скрипничука та ін.

Під час обговорення положень про постійні комісії у Михайла Торб’яка виникло дуже багато питань та зауважень.

Він повідомив, що отримав проект рішення вчора чи позавчора, ознайомився з першою частиною, яка стосується загальних положень постійних комісій.

«Тут є дуже багато дубляжів і повторень, не зрозуміло хто чим займається. В мене є багато питань до цього. Ця редакція  не є такою, яка може бути винесена на затвердження на сесію облради. Це моє рішення як депутата обласної ради», – додав він.

Однак депутати все  ж таки почали розглядати всі положення та вносити правки.

Голова комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту вніс пропозицію, щодо постійних депутатських комісій  має входити не менше як двоє членів.

«Треба, щоб в положеннях прописали, що в комісії має бути не менше, ніж двоє членів. Чому в нашій комісії тільки голова, заступник, секретар і один член комісії. Чому з 84 депутатів у нашій комісії тільки чотири людини? Членів комісії має бути не менше двох», – обурився Торб’як.

Невдоволений він був і тим, що в положеннях написані обов’язки голови комісії, його заступників та секретаря.

Зрештою, всі зійшлися на думці, що в одній статті мають бути зібрані обов’язки членів комісії.

У підсумку депутати вирішили відпаравити проект на доопрацювання.

4GOATQzarOc

Нагадаємо, що обсяг доходів обласного бюджету значно зменшиться.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!