Головного санітарного лікаря України затримали за підозрою у розкраданні державних коштів

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова група чиновників, на чолі з Святославом Протасом, розробила і впровадила злочинну схему з розкрадання великої суми бюджетних коштів. На переведенні в готівку та отриманні першого ж траншу викрадених коштів (400 000 грн), учасники афери були затримані.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Тільки що, в робочому кабінеті, затриманий Головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Чепурним. Одночасно по всій країні, проводяться обшуки, допитуються 19 головних санітарних лікарів областей, частина з яких також будуть затримані!”, – йдеться в дописі міністра.

Арсен Аваков зазначає, що операція спільно проводилась та розроблялась Нацполіцією і НАБУ. Протаса затримали у власному кабінеті, як організатора розкрадань. Оперативниками НАБУ і Нацполіції за час спостереження задокументовано 11 фактів вимагання та отримання Протасом від підлеглих хабарів.

“Ось таке кодло… Будемо чистити крок за кроком! Але, що важливо … є той один з двадцяти, який сказав НІ!. Це оптимістам. Один з двадцяти. Або це нестримним скептикам? Хто ви ці дев’ятнадцять? Шановні в суспільстві, сиві та інтелігентні? Але сказати НІ афері не змогли – простіше підлизатись під керівництво і заодно «грошей зрубати», – наголосив Аваков.

Нагадаємо, що СБУ затримало на хабарі прикарпатського керівника військомату.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!