Головний дорожник Прикарпаття розповів, які дороги і мости ремонтуватимуть у 2018 році

Сьогодні, 22 грудня, відбувається сесія Івано-Франківської обласної ради.

Керівник САД в області Василь Буджак доповів про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг.

За його словами, стан доріг на Прикарпатті був незадовільний, але з 2015 року спостерігається позитивна тенденція росту фінансування дорожнього господарства та покращення стану доріг. Тоді була вироблена стратегія відновлювати, в першу чергу, магістралі і дрібним ремонтом покращувати ділянки місцевого значення.

Цього року було закінчене будівництво та відновлення мостів у Криворівні, Раковці, Незвиську, Драгомирчанах та в Косівському районі. В планах на 2018 рік відновлення будівництва двох мостів. Зокрема, поблизу села Сівка-Войнилівська Калуського району, будівництво якого розпочалося ще у 90-х роках. А також добудова моста у Косові. Також дорожники постараються відремонтувати мости у селі Ланчин Надвірнянського району та Стопчатові Косівського району.

«Ми розуміємо, що мости на багатьох дорогах є в передаварійному стані. Тому бодай дрібному ремонту будемо приділяти зусилля», – наголосив Буджак.

Також він зазначив, що майже завершуються ремонти доріг, які сполучатимуть нашу область з Львівською, Чернівецькою та Закарпатською. Тому у 2018 році планують відремонтувати дорогу від Івано-Франківська через Долину та Калуш, дорогу на Тернопіль через Тисменицю та Клубівці, дорогу через Рогатин та дороги Бурштин-Калуш і Галич-Сатанів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!