Головний тренер «Тепловика» Володимир Ковалюк: «Ми робимо дитячі помилки»

Після сьогоднішньої гри франківської команди «Тепловик» та «Ігнулець-2» головний тренер «Тепловика» Володимир Ковалюк прокоментував матч. Нагадаємо, що «Тепловику» не вдалося обіграти гостей. Гра закінчилася із рахунком 1:1.

За словами Ковалюка, попри те, що суперники є досить молодою командою, вони є непоганими гравцями. Бо займають четверте місце в турнірній таблиці. А наші просто не змогли їх «добити», хоч і намагалися. «Не навчилися ще ми завойовувати перемогу», – зітхає тренер «Тепловика».

Також Володимир Ковалюк подякував вболівальникам. Він нагадав, що Ульрас виступив проти того, що наступна гра відбудеться в будній день і в робочий час. Він пояснив це тим, що ввечері вже досить холодно і люди просто не прийдуть на футбол. «Крім того, освітлювальні вежі не відповідають нормам. Повинно бути 1200 люксів, а в нас є наполовину менше», – зізнався він.

Врешті Ковалюк наголосив, що вони борються із помилками і намагаються їх виправляти.

«Гра за грою приводить до того, що або в «свої» заб’єм, або пенальті зробимо, або воротар помилиться. Робимо дитячі помилки. А треба їх не допускати», – каже головний тренер.

Та навіть тут не здається, мовляв, вони будуть налаштовуватися тільки на перемогу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!