Голи франківців приносять збірній першу перемогу на Євро-2018

• Вчора у Любляні національна збірна України з футзалу стартувала на Євро-2018. У першому матчі “сині-жовті” здобули нервову перемогу над збірною Румунії.

Румуни зі старту поєдинку налаштувалась як на останній бій, адже втрачати їм було нічого – поразка у сьогоднішній грі залишала їх за бортом Євро. І вже до середини тайму румуни двічі вразили ворота “ураганівця” Євгена Іваняка – 0:2. Ще до перерви франківець Тарас Королишин, що нині захищає кольори білоруської “Сталіци”, скоротив відставання у рахунку – 2:1, передає FF.if.

По перерві Олександр Педяш відновив статус-кво – 2:2. Нічийний рахунок не влаштовував румунів, які заключні хвилини провели у грі з п’ятим польовим. Чисельну більшість нашим суперникам не вдалось реалізувати, а за кілька миттєвостей до фінальної сирени гравець франківського НФК “Ураган” Петро Шотурма покарав румунів і приніс перемогу нашій збірній – 3:2.

Гол Тараса Королишина:

Гол Петра Шотурми:

• Вже завтра, 4 лютого, на збірну України очікує заключний матч групового етапу проти збірної Португалії. Матч розпочнеться о 18:55. Пряма трансляція на ТК Футбол 1.

Румунія – Україна 2:3 (2:1)
    Румунія: Тоніца – Ф. Матей, Ігнат, Савіо, Пауло Феррейра – М. Матей, Редуку, Чиреш, Феліпе Олівейра, Стойка, Шоч, Панзару, Чома
    Україна: Іваняк – Мик. Грицина, Шотурма, Разуванов, Мих. Грицина – Педяш, Лисенко, Хамдамов, Білоцерківець, Шеремета, Журба, Королишин
    Голи: Савіо, 5, Ігнат, 11 – Королишин, 20, Педяш, 28, Шотурма, 40
    Попередження: Ф. Матей, 27, Чома, 30, Панзару, 34 – Іваняк, 9, Білоцерківець, 17, Королишин, 22, Хамдамов, 36