Гордість району: Параолімпієць Василь Петрунів отримав від влади 25 тисяч

Вчора, 2 березня, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк відзначили представника України у складі національної паралімпійської збірної з настільного тенісу Василя Петруніва, який проживає в райцентрі.

Очільники району вручили відомому тисменичанину іменний сертифікат на суму 25 000 гривень, відзначили його силу духу, самовіддану працю та незламну волю до перемоги. Також вони подякували йому за те, що представляє Тисмениччину на міжнародному рівні й побажали нових перемог.

Василь Петрунів є срібним призером Чемпіонату світу 2017 року серед команд з паралімпійського настільного тенісу, майстром спорту міжнародного класу, учасником XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (один з шістнадцяти найкращих в настільному тенісі).

Цього року Василь Петрунів отримав престижну на Прикарпатті нагороду «Ніка – 2017», якою відзначають кращих спортсменів та діячів області за вагомі досягнення у спорті, у номінації «Сильні духом».

Нагадаємо, що Петро Порошенко призначив стипендії параолімпійцю Василю Петруніву та його тренеру.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!