Гострі враження

«Найгірше було займатися сексом у полі. Це було гарно – зелень, природа, сонце світить. Але над нами літав гвинтокрил, і я потім ще кілька років перевіряла цю локацію в Google maps, бо накрутила себе, що це вони робили фото і там я така… лежу», – розказує Настя.

Спершу я думала, що в неї такий фетиш, бо вона займалася сексом будь-де, лиш би не в ліжку. А потім з’ясувалося, що у них із хлопцем просто немає свого житла, він живе з мамою, її сестрою і бабусею, а вона – з батьками, братом і ротвейлером, який сам займає весь диван. Вона пізнала тиху любов у плацкартах, туалетах різних закладів, примірочних у магазинах, одного разу вони спробували зайнятися сексом у літаку, але їх на вході до вбиральні спинила бортпровідниця. Для неї це єдиний вихід, але багато людей у такий спосіб дійсно шукають гострих вражень.

Це класно, бо провокує викид адреналіну, змушує по-новому глянути на партнера, який за роки встиг набриднути. Але часто це стає причиною для дуже безглуздих та курйозних історій.

Наприклад, одна пара у Франківську кохалася просто на літній терасі закладу. Ну, це важко назвати літньою терасою. Це просто був столик біля генделика, де пили пиво і не тільки пиво постійні відвідувачі. Саме там пластиковий стілець став їхнім ложем, розчіпляли закоханих навіть поліцейські. Алкоголь і бажання – то взагалі дика суміш.

Ще колись пара кохалася просто у центрі Франківська, у дворі біля площі Ринок. Там був заклад, і всі відвідувачі могли вийти і подивилися на пару (що, власне, нетвереза молодь і робила), бо цей гайд найпростішими позами Камасутри вони завершувати не поспішали. З них посміялися, навіть зробили фото, але поліцію не викликали.

Бувають історії із міцнішим перцем. До прикладу, знаю, що один чиновник затягнув дівчину для цих справ просто на дах облдержадміністрації. Знаю хлопця, якому з коханою «припекло» вночі на Контрактовій площі у Києві. А ще – моїх друзів виганяли із кінотеатру, бо вони «не знали, що хтось замітить». Для розуміння, пара займалася сексом у центрі залу і не думала, що хтось це зауважить! Хоч я думаю, все вони прекрасно знали.

Просто коханці часто шукають гостроти. А хіба зможеш бути спокійним, якщо тебе ось-ось можуть застукати? Кажуть, що є навіть люди, які не можуть займатися коханням у нормальних умовах, але це вже відносять до перверзій і радять проконсультуватися з цього приводу у психолога. Але це якщо ти взагалі не можеш вдома. А ось бажання часом вирватися на природу, застрягнути у ліфті чи сховатися від поглядів у людному місці – це норма.

У Франківську навіть є місця, наче створені для цього. Славнозвісні Вовчинецькі гори, особливо вночі влітку – саме таке місце. На території завжди запарковані хоча б два-три авто, які ритмічно похитуються.

Загалом, жінки кажуть, що вони хотіли б спробувати на природі, на даху якоїсь високої будівлі під зоряним небом, на пляжі під шум хвиль. Щось романтичне.

А ось чоловіки розповідають мені про секс у машині, до того ж – уточнюють модель авто! Бо ж краще у великому автомобілі, де є місце. Також чоловіків тягне на кохання у вбиральнях, примірочних. А один мій знайомий, прости Господи, мріє покохатися у церкві, але чомусь жодна жінка ще не підтримала його ідею.

Хочете гострих вражень? То спробуйте, поки наша країна не ОАЕ! Будьте готові, що ви можете стати зіркою соцмереж, бо перехожі люблять все знімати на телефон. А ще вас може оштрафувати поліція. Адже відповідальність за статевий акт у громадському місці передбачена статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, такі дії кваліфікують як дрібне хуліганство і за це накладається штраф від 51 до 119 гривень. Зрештою, номер у готелі за такі гроші не знімеш, а так хоч емоцій буде на все життя!

Марта БАРАНЕЦЬКА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!