Холодні школи: тепло не включили, заняття не відмінили

Сьогодні, 20 квітня, в Івано-Франківську випав сніг. Місцева влада обіцяла: у школах і садочках міста буде ввімкнене опалення або ж пропонували відмінити заняття у навчальних закладах. Проте батьки скаржаться, ні опалення немає, ні заняття не відмінили.

«Відвідав школу, особисто пересвідчився на власні очі і відчув на собі яке там «тепло». В коридорах поміряв 10 градусів , по кабінетах та інших приміщеннях 12-14. Тепло не включили і заняття не відмінили. Учора цілий день з департаменту коментарі були суперечливі, всі ЗМІ розповсюджували інформацію про те, що навчання припинять, бо холодно дуже і всі були готові до цього, але ввечері переграли. І знову наші діти будуть мерзнути і потім хворіти», – скаржиться голова асоціації піклувальних рад Івано-Франківська Петро Хмельовський.

Учора з цього приводу велося багато дискусій та обговорень. Спершу заступник міського голови Микола Вітенко пропонував на два дні відмінити заняття у навчальних закладах. Пізніше опалення пропонували все ж ввімкнути. Тепло не ввімкнули, а діти навчаються у холодних класах.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!