Християнське місто: у Франківську влаштували марш за життя і сімейні цінності

Сьогодні, 13 травня, в Івано-Франківську відбулась хода на захист життя і сімейних цінностей. На святковий марш зібралися сотні франківців.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що Івано-Франківськ – християнське місто, тому в нас традиційно проводять такий марш. І добре те, що таку ініціативу впроваджують і в інших містах.

“За свої цінності треба боротися і показувати свої традиції”, – зазначив Марцінків.

Також він наголосив, що місто зараз намагаються розвивати, щоб сім’ям тут було комфортно жити. Зокрема, покращуватимуть інфраструктуру для дітей у міських парках.

Заступник голови ГО «Християнський рух за життя» Мирослав Возняк наголосив, що вони вийшли, бо виступають проти одностатевих партнерств та абортів.

“Ми хочемо показати, що ми за життя, яке починається із зачаття. Ми проти тих людей нічого не маємо, але ми не хочемо, щоб нам це нав’язували”, – сказав Возняк.

Франківці пройшлися вулицями міста із банерами “Життя – це дорогоцінний дар”, “Аборт не зменшує проблем, лише додає”, “Вагітні, не вагайтеся! Оберіть життя!”, “Сім’я – це Богом створений союз чоловіка та жінки” тощо.

Нагадаємо: Панахида та марш Слави: в Івано-Франківську вшановують пам’ять героїв

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!