Хворі на ГРВІ калушани зможуть викликати лікаря додому

Мешканцям Калуша, які занедужали на гостру респіраторну вірусну інфекцію і мають підвищену температуру, не треба йти в поліклініку, а необхідно викликати сімейного лікаря чи терапевта на дім.

Про це повідомив 11 березня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуської міської ради головний лікар Калуського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, передає радіо “Калуш ФМ”.

Головний лікар радить при ознаках ГРВІ найперше зателефонувати сімейному лікарю і отримати від нього консультації.

“Якщо буде необхідність, то лікар прийде до пацієнта додому, а йти в поліклініку не потрібно”, – зауважив медик”

Додамо, що на комісії обговорювали запровадження на території України обмежувальних заходів через загрозу поширення коронавірусної інфекції та ті попереджувальні заходи, які були впроваджені в Калуші.

Нагадаємо, з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади в Україні закрили на карантин.

Михайло Гаврилишин поінформував, що їхній медзаклад провів навчання персоналу та вже отримав частину із замовлених засобів індивідуального захисту – респараторів, масок, та дезінфікуючих середників.

Водночас головний лікар акцентував, що важливо вжити превентивних заходів наперед, ніж чекати, коли інфекція пошириться. Він закликав громадян не легковажити і серйозно ставитися до свого здоров’я та до порад спеціалістів.

Зауважимо, що 12 березня, в Україні підтвердили два нових випадки зараження коронавірусом.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!