ІФНМУ розпочинає співпрацю з Гуманітарно-економічною академією у Лодзі

Наприкінці минулого тижня в Івано-Франківському національному медичному університеті побувала делегація Гуманітарно-економічної академії у Лодзі (Польща).

Вищі навчальні заклади починають багатогранну співпрацю в освітній сфері.

До складу делегації з Польщі увійшли представник ректора Гуманітарно-економічної академії у Лодзі у справах рекрутації Роберт Торбус і координатор українсько-польської навчально-побутової програми Володимир Гудима. Із закордонною делегацією зустрічалися ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Віталій Осадець.

Читайте також: Студенти ІФНМУ влаштували «Лікарню для ведмежат» у Католицькій школі

«Українсько-польська навчально-побутова програма з підвищення професійного рівня українських медсестер за стандартами ЄС — це спільний продукт українських і польських партнерів. Зокрема, це Гуманітарно-економічна академія у Лодзі, Національний центр едукації та Центр здоров’я у Пьотркуві Трибунальському, українські медичні коледжі. Вона діє вже третій рік і має на меті посилити мобільність студентів-медиків і викладачів, допомогти українським медсестрам, фельдшерам, акушерам стати бакалаврами за стандартами медичної освіти ЄС тощо», – розповідає Володимир Гудима.

Перший крок у співробітництві вже відбувається. Нині два виші укладають договір про співпрацю. Планується залучення польських студентів до навчання в Івано-Франківську, навчання студентів четвертого курсу медичного коледжу ІФНМУ за програмою бакалавра медсестринства в академії у Лодзі, проведення спільних науково-практичних конференцій для обміну досвідом з підготовки медичного персоналу, стажування українських викладачів у Польщі тощо.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!