Іноземні студенти відчули Україну

На Різдвяні свята на Прикарпатті перебували іноземні студенти – учасники проекту проекту Feel Ukraine «Відчуй Україну» від AIESEC, які мандрують Західною Україною, знайомляться з її культурою, архітектурою, фотографують, знімають відео, пишуть блоги, в яких передають свої враження від побаченого і почутого. Проект підтримало Управління молоді і спорту Івано-Франківської облдержадміністрації.

1
Стажери ознайомились з історичними пам’ятками Івано-Франківська, відвідали музей Небесної Сотні та Меморіальний сквер. Вони були вражені розповіддю про події Революції Гідності. «Українські люди не сильно відрізняються від мексиканських. Вони просто хотіли справедливості», – поділилась роздумами Тереза з Мексики.
Також іноземні студенти познайомились з діяльністю платформи «Тепле Місто» та Резиденцією Рисувальників .

2

«Уявіть місце, де усі стіни розфарбовані різного роду картинами, ти можеш сісти на підлогу та оглядати їх годинами, думати про все на світі, минуле, майбутнє, людей, старе кохання, старих друзів. Таке місце є в Івано-Франківську! І я отримав неймовірний заряд емоцій та натхнення після перебування там», – поділився враженнями Мехмет з Туреччини.

Також молодим іноземцям пощастило відсвяткувати Різдво в традиційному українському стилі. Вони побували на Святвечір в родинах прикарпатців, колядували разом з ними.

3
«Найвеселіше Різдво в житті», – відверта Джорджина з Австралії.

А ще стажери погасати на бордах і лижах в ТК «Буковель» та відвідали Хату-Майстерню, що знаходиться в с. Бабин в Косівському районі.
«Я ніколи не думала, що могла б насолоджуватись надзвичайно холодною погодою, але тут мені це вдалося. Карпати прекрасні. Люди житуть у маленькому селі, далеко від благ цивілізації, від великого міста… Але ми побачили, що вони щасливі…» – поділилась враженнями від побаченого у гуцульському селі Тереза з Мексики.

4

 

Нагадаємо, що діти зі Сходу провели різдвяні канікули на Богородчанщині.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!