Інспектора Франківської митниці засудили за корупцію

Інспектора Івано-Франківської митниці ДФС, на рішення Долинського районного суду, визнали винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

Чоловік подавав скарги, щодо такого рішення, проте Івано-Франківський апеляційний суд їх не задовольнив, повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Так, достовірно знаючи про те, що його близький родич є одним зі співвласників підприємства, яке здійснює торгівлю деревиною, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», інспектор не вжив заходів,  щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів.

Він не повідомив безпосереднього керівника про конфлікт інтересів та вчиняв дії і приймав рішення в умовах, які виразились у виконанні формальностей для митного оформлення товару, а саме лісопродукції, з метою подальшого його експорту за межі країни.

Санкції ч.ч. 1 та 2 статті 172-7,  тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот, та від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно.

До теми: На Прикарпатті військовослужбовця спіймали на хабарі

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!