До Івано-Франківська з’їдуться команди з Румунії та Грузії на міжнародний турнір

В Івано-Франківську проведуть міжнародний турнір з футзалу між національними збірними. Відповідне питання обговорили сьогодні, 19 вересня, під час засідання виконкому.

Департамент молодіжної політики та спорту міської ради спільно з Асоціацією футзалу України проведуть турнір з 22 по 25 вересня. Братимуть у ньому участь команди з України, Румунії та Грузії. Змагатимуться спортсмени у манежі коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України.

На турнір планують витратити 123 522 гривні. Кошти підуть на харчування та проживання національної збірної команди Румунії, на послуги з перевезення делегацій та обід з представниками, а також на озвучення заходу та поліграфічні послуги.

Поліція Івано-Франківська забезпечить охорону публічного порядку під час матчів та врегульовуватиме транспортний рух на вулиці Гетьмана Мазепи. «Муніципальна варта» також забезпечить чергування працівників для охорони публічного порядку під час тренувань та матчів. Крім того, чергуватимуть біля манежу медики та рятувальники.

Нагадаємо, прикарпатські полісмени взяли участь у богатирському турнірі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!