До Івано-Франківська завітав проект Ukraїner

Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську презентували Ukraїner.

UKRAЇNER – це суспільно-культурний проект про людей, які кожного дня творять своїми ремеслами і уміннями, а також про місця, які частіше за все не входять до путівників. Він відкриває Україну для українців та іноземців. До творення проекту залучили близько 150 волонтерів, а матеріали виходять вісьмома мовами.

Галичина – це останній регіон, який досліджуватиме Ukraїner. Волонтер проекту Салій Максим розповів, що тричі подавався на участь. В експедиції вирушають компанії з чотирьох осіб, за встановленим маршрутом. У подорожах волонтери проекту знайомляться з цікавими людьми, дізнаються про їхнє життя на ремесла.

Логвиненко Богдан, автор Ukraїner згадує, що роботу розпочали два роки тому, з бажання побачити і продемонструвати всю красу Батьківщини:

“В проекті Україна ділиться на 16 історичних регіонів. Фактично через два тижні ми завершуємо подорож рідною країною. Ми намагалися перестрибувати з півночі на південь, і зі сходу на захід, щоб показати контраст”, – пояснює автор проекту

Чоловік також розповів, що певний час проживав в Азії і стикнувся з тим, що не знає, як можна презентувати Україну іноземцям. Після цього і почали працювати над ідеєю. У червні 2016 року, спланували експедицію Закарпаттям – тоді ще не уявляли, яким буде формат готової роботи. За перші дні пошуку волонтерів проект отримав понад 1000 заявок.
Франківцям вони презентували відео «Україна з неба» – зйомки регіонів з квадрокоптера, де увага зосереджена на альтернативних місцях.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!