Івано-Франківський суд розпочав розгляд провадження щодо іноземних студентів-педофілів

В п’ятницю, 11 березня, 2016 року, в Івано-Франківському міському суді відбулось підготовче засідання у кримінальному провадженні щодо двох громадян іноземної держави, яких підозрюють у вчинені злочинів перередбачених ч. 4 ст. 152 ККУ.
До суду було доставлено двох підозрюваних іноземців.
Проводячи підготовче засідання, колегія суддів ухвалила призначити дане кримінальне провадження з обвинувальним актом про обвинувачення підозрюваних до судового розгляду.
Крім того, колегія суддів продовжила обом обвинуваченим запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період судового розгляду.
Оскільки обвинувачені  підозрюються у вчинені злочину, передбачений ч. 4 ст. 152 ККУ, який є злочином проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, то на підставі п.2 ч.2 ст. 27 КПК України кримінальне провадження буде здійснюватись у закритому судовому засіданні.
Оскільки вказане кримінальне провадження набуло широкого розголосу серед громадськості та ЗМІ, то прес-службу суду зобов’язано проводити інформування про перебіг даного провадження на веб-сайті суду.

Раніше ми писали, що студенти-араби, які розбещували неповнолітніх, сидітимуть у СІЗО.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!